Locaties

Lister heeft verschillende locaties in de provincie Utrecht. Naast onze woningen en hostels tref je ook de contactgegevens van onze gebiedsteams. Daarnaast zijn er enkele adressen te vinden waar trainingen en werkgroepen worden gegeven. Lees per locatie meer over de doelgroep en begeleiding door Lister.

twee vrouwen zitten op een bank en zijn in gesprek met elkaar

Zoeken

Type begeleiding

Specialisatie

Plaats

Filters:

Lister De Boerderij

Nieuwe Houtenseweg 55, 3524 SE Utrecht
030 – 280 02 23
boerderij@lister.nl
Beschermd wonen

Lister Daar-na

Zamenhofdreef 16-18, 3562 JW Utrecht
030 – 292 04 98
teamdaarna@lister.nl
Beschermd wonen

De Grasboom (Clophaemer)

Victoria Regiadreef 70c, 3563 GJ Utrecht
06 20 81 52 05
Beschermd wonen

De Grasboom (StEM)

Europaplein 453, 3526 WJ Utrecht
06 22 53 69 84
Beschermd wonen

Lister Grauwaart

Wessel Couzijnstraat 33, 3541 AN Utrecht
030 – 670 00 05
grauwaart@lister.nl
Beschermd wonen

Lister Hoograven

Wickenburglaan 82, 3523 JV Utrecht
030 – 288 02 52
hoograven@lister.nl
Beschermd wonen

Lister Hostel Hogelanden

Hogelanden Westzijde 32, 3552 AC Utrecht
030 – 2468919
hogelanden@lister.nl
Beschermd wonen

Lister Hostel Wittevrouwen

Wittevrouwensingel 88, 3514 AL Utrecht
030-2761454
wittevrouwen@lister.nl
Beschermd wonen

Lister Houten Castellum

Fossa Italica 2, 3995 XD Houten
030-747 02 00
houten@lister.nl
Beschermd wonen

Lister Houten Spoorhaag

Spoorhaag 134, 3995 EA Houten
030 – 638 1085
houten@lister.nl
Beschermd wonen