Terug naar het nieuwsoverzicht

Lister organiseert nieuwe kunstzinnige activiteiten

6 september 2022

Vanaf september organiseert Lister allerlei nieuwe kunstzinnige activiteiten. Kom je muziek maken bij TUNE IN, ga je schilderen bij het Creatief Atelier of kies je voor de fotografiecursus In Beeld? Er is voor ieder wat wils.

Lister vindt het het belangrijk dat iedereen, die dat wil, kan meedoen met kunst, muziek en theater. Daarom organiseren we zelf workshops en lessen in samenwerking met kunstenaars en artiesten uit de regio. Deze activiteiten kunnen helpen bij het bevorderen van je herstel en doen je versteld staan van je eigen talent en mogelijkheden.

Bekijk hieronder ons aanbod en ontdek waar jij blij van wordt:


Doe mee met cultuur, kunst, muziek en theater

We zien je graag bij een van de cursussen! Zit er niks voor je bij en heb je wel een idee wat je zou willen doen? Neem dan contact op met Linn, medewerker Kunst in de Zorg bij Lister via Linndenhollander@lister.nl of 06-12131670.

Deel via:

Het laatste nieuws

Burgemeester Dijksma maakt kennis met De Boerderij van Lister

Tijdens een wijkbezoek ging burgemeester Sharon Dijksma in gesprek met bewoners en medewerkers over Lister-locatie De Boerderij.

POST VOOR Tentoonstelling toert langs Utrechtse bibliotheken

Nadat de tentoonstelling POST VOOR afgelopen juni in de bibliotheek op Neude te zien was, reist het nu verder langs...

Beschermd Thuis: ‘Je gunt iemand een succesverhaal’

Bij Lister krijgen ruim 300 cliënten Beschermd Thuis-begeleiding. Een waardevolle formule, blijkt uit promotie-onderzoek.