Na het vertrek van Theo den Hertog verwelkomen we Daan Boot als tijdelijke tweede bestuurder van Lister. Hij start op 14 oktober.
Daan heeft veel kennis en ervaring in de ggz en de zorgsector. Bij Lister zal hij zich onder andere richten
op de bedrijfsvoering. Samen met Juul Reinking vormt hij de nieuwe raad van bestuur. Juul: ‘De brede ervaring van Daan en zijn prettige persoonlijke stijl, maken dat we uitkijken naar zijn komst. Ik kijk er naar uit met hem samen te werken.’ We wensen Daan veel succes bij Lister!
Het laatste nieuws
‘Je verleden is niet je grens, maar je kracht’
Noah sport samen met sportmedewerker Cliff. Samen bereiden ze zich voor op de finale van Miss Utrecht. Ze wil laten zien wat er allemaal mogelijk is.
Expositie bij Enik Houten toont de kracht van samen herstellen
De expositie EN IK BEN NIET ALLEEN laat tien persoonlijke verhalen zien over psychisch herstel. Kom jij hem ook bezichtigen bij Enik Recovery College Houten?
Lizzy over de ABL-vervolgworkshops: ‘In kunst is er geen goed of fout’
Lizzy Steller neemt ons mee in haar reis naar het ontwikkelen van verdiepende workshops die aansluiten op de Art Based Learning en legt uit waarom deze zo waardevol zijn voor cliënten en hun herstel.