Ga naar de inhoud

Begin testfase cliëntenplatform Mijn Lister

vrouw van achter gezien met laptop en telefoon' op tafel

Na een goede voorbereiding is het cliëntenplatform Mijn Lister klaar om getest te worden! Op de locaties Rijnsche Maan en Nieuwegein-Zuid wordt het platform onder de loep genomen door cliënten.

Steeds meer moet je online regelen. We bieden onze cliënten ook graag meer mogelijkheden om zelf dingen online te regelen. Daarom hebben we een cliëntenplatform gebouwd met verschillende mogelijkheden. We gaan daarmee een proef houden op enkele Lister locaties, namelijk Rijnsche Maan en Nieuwegein-Zuid. De komende 6 weken verzamelen we verbeterpunten. Daarna gaan we ermee aan de slag om het platform nóg beter te maken. Vanaf eind oktober worden per locatie en/of gebiedsteam meer cliënten uitgenodigd op het platform.  

Wat kunnen cliënten vinden op Mijn Lister?

Het platform helpen verbeteren

Cliënten op de testlocaties gaan ons vanaf volgende week helpen om het platform nog beter te maken. Heb je een vraag of suggestie? Mail dan naar listerdigitaal@lister.nl.

Programma Lister Digitaal

Mijn Lister is een onderdeel van het programma Lister Digitaal. Dit programma verkent digitale vernieuwingen. Nadat we een digitaal middel goed hebben getest, én als we positief zijn na een proef, worden deze middelen Listerbreed geïmplementeerd. Zo is het team gedoken in de mogelijkheden van robot Tessa en zijn er proeven met de VR-bril (ter ontspanning én om een sollicitatietraining mee te doen). Ook worden – na onderzoek – bestaande systemen beter gebruikt.   

Het laatste nieuws

‘Je verleden is niet je grens, maar je kracht’

Noah sport samen met sportmedewerker Cliff. Samen bereiden ze zich voor op de finale van Miss Utrecht. Ze wil laten zien wat er allemaal mogelijk is.

Expositie bij Enik Houten toont de kracht van samen herstellen

De expositie EN IK BEN NIET ALLEEN laat tien persoonlijke verhalen zien over psychisch herstel. Kom jij hem ook bezichtigen bij Enik Recovery College Houten?

Lizzy over de ABL-vervolgworkshops: ‘In kunst is er geen goed of fout’

Lizzy Steller neemt ons mee in haar reis naar het ontwikkelen van verdiepende workshops die aansluiten op de Art Based Learning en legt uit waarom deze zo waardevol zijn voor cliënten en hun herstel.