Terug naar het nieuwsoverzicht

Utrecht Canal Pride & Lister

25 mei 2023

Op zaterdag 3 juni vindt de Canal Pride weer plaats in Utrecht. Helaas is er geen Listerboot dit jaar. Wél organiseren we mooie activiteiten op 1 en 3 juni, voor medewerkers en cliënten! Kom je ook?

Bij Lister zijn we van mening dat alle LHBTIQ+’ers (met een psychische kwetsbaarheid) zichzelf moeten kunnen zijn. Daarom zorgen we er ook dit jaar voor dat er langs de gracht een ‘Lister-verzamelpunt’ zal zijn. Bovendien organiseren we twee dagen ervoor een regenboogborrel voor cliënten en medewerkers. Zo vieren we de Pride dus op onze eigen manier.

Donderdag 1 juni: Regenboogborrel

Onder het genot van een drankje samenkomen met anderen, met LHBTQIA+ als gezamenlijk thema.

Zaterdag 3 juni: Lister Verzamelpunt Canal Pride

Voor het tweede jaar op rij organiseert Lister Nicolaasstraat een Lister Verzamelpunt. Hier zijn alle medewerkers en cliënten welkom om langs het water, onder het genot van een hapje en een drankje, de parade te zien. We kunnen gebruikmaken van de sanitaire voorzieningen van onze locatie aan de Nicolaasstraat.

Deel via:

Het laatste nieuws

POST VOOR Tentoonstelling toert langs Utrechtse bibliotheken

Nadat de tentoonstelling POST VOOR afgelopen juni in de bibliotheek op Neude te zien was, reist het nu verder langs...

Beschermd Thuis: ‘Je gunt iemand een succesverhaal’

Bij Lister krijgen ruim 300 cliënten Beschermd Thuis-begeleiding. Een waardevolle formule, blijkt uit promotie-onderzoek.

Het geheim van Enik

Enik Recovery College, onderdeel van Lister, bestaat 10 jaar. Mensen met vaak ernstige psychische kwetsbaarheden bloeien er op. Wat is het geheim van Enik?