Terug naar het nieuwsoverzicht

Kunstwerk Enik Nieuwegein onthuld

29 augustus 2024

Naast de ingang van Enik Recovery College Nieuwegein is een muurschildering van kunstenaar Carin Sleurink te bewonderen. Aan dit kunstwerk hebben deelnemers, vrijwilligers en medewerkers van Enik Nieuwegein meegewerkt.

Het was een wens van Enik Recovery College Nieuwegein om het grijze vlak naast de ingang op te vrolijken met een kunstwerk. In 2023 bestond Lister 40 jaar. Om dit te vieren zijn een aantal wensen van cliënten en teams vervuld. En nu is de vrolijke muurschildering een feit.

Carin Sleurink maakt community art en heeft in Nieuwegein al meerdere muurschilderingen gemaakt samen met wijkbewoners en vrijwilligers. In dit kunstwerk kun je Enik op symbolische wijze terugvinden. Zo staat de cirkel voor verbinding, de blaadjes voor diversiteit en de vlinders voor transformatie. 

Benieuwd naar het eindresultaat? De muurschildering vind je naast de ingang van Enik Recovery College Nieuwegein.

Deel via:

Het laatste nieuws

Gouden Domtoren voor Lister-cliënt Michel

Lister-cliënt Michel de Kleijn kreeg de Gouden Domtoren voor zijn jarenlange vrijwilligerswerk uit handen van burgemeester Dijksma.

Laatste teamwens vervuld: een duofiets voor Hostel Hogelanden

Hostel Hogelanden heeft sinds kort de beschikking over een duofiets, een wens die Lister in vervulling heeft laten gaan .

Lister scoort ‘voorbeeldig’ bij inzet van IPS

Lister voert de Individuele Plaatsing en Steun (IPS) methode om cliënten aan werk te helpen ‘voorbeeldig’ uit. Dat blijkt uit een meting van Kenniscentrum Phrenos.